Stil sahibi kadınların ve erkeklerin tercihi Çift Geyik Karaca’da sezon indirimi başladı. Çift Geyik Karaca’da trikolar 24,95 TL.’den, pantolonlar ve gömlekler 29,95 TL.’den ve takım elbiseler 109,90 TL.’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Çift Geyik Karaca sezon indiriminde tüm ürünlerinde %50’ye varan fiyat avantajları sağlıyor.

Kurulduğu 1917 yılından bu yana müşterilerinin kalite konusundaki güvenlerini zirvede tutan Çift Geyik Karaca, %100 İtalyan ipliği kullandığı ürünleri, bilinen kalitesi ve çizgisinin modern yorumlarından oluşan koleksiyonları ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına en üst düzeyde cevap veriyor.

Çift Geyik Karaca, efsanevi bir kalitenin sembolü olmanın yanında kendisiyle birlikte gelişen değişen ve çağdaşlaşan nesillerin de tercihi olmanın gururunu yaşıyor.

Etiketler: avantaj, çift geyik karaca, erkek, fiyat, gömlek, indirim, italyan ipliği, kalite, koleksiyon, modern, müşteri, pantolon, sezon, stil sahibi, takım elbise, triko karaca triko› karaca giyim› çift geyik karaca› karaca gömlek› çift geyik karaca giyim› karaca gömlek fiyatları› karaca gömlekleri› karaca giyim fiyatları› karaca çift geyik› karaca giyim ürünleri› karaca gömlek modelleri› karaca triko modelleri› çiftgeyikkaraca› karaca erkek giyim› çift geyik karaca da sezon indirimi› karaca tiriko› karaca erkek gömlekleri› çift geyik karaca gömlek› karaca erkek gömlek› çift geyik karaca triko››

Etiketler:karaca triko› karaca giyim› çift geyik karaca› karaca gömlek› çift geyik karaca giyim› karaca gömlek fiyatları› karaca gömlekleri› karaca giyim fiyatları› karaca çift geyik› karaca giyim ürünleri› karaca gömlek modelleri› karaca triko modelleri› çiftgeyik karaca› karaca erkek giyim› çift geyik karaca da sezon indirimi› karaca tiriko› karaca erkek gömlekleri› çift geyik karaca gömlek› çift geyik karaca triko› karaca erkek gömlek› toss> karaca toss> toss karaca